BOSCH servis firmasından bu markanın tüm ürünleri ile ilgili özel servis hizmeti alabilir ve sorularınızı da firmamıza iletebilirsiniz. Firma hakkında merak ettikleriniz ya da ürünler hakkında merak ettikleriniz 444 1 494 numaralı telefonlar tarafından cevaplanıyor ve profesyonel çağrı merkezi ekiplerimiz bu anlamda siz değerli müşterilerimize gerekli tüm desteği veriyorlar. 

Özel BOSCH servis firmasından hizmet almak isterseniz hafta sonu da bizleri arayabilirsiniz, firmamız yalnızca hafta içi değil hafta sonu da özel servis hizmetlerine devam etmektedir. BOSCH kalitesi ile hareket eden firmamız yıllardır bu sektörde en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor ve sorunlarınız ile yakından ilgileniyor. 

Özel servis hizmetlerimizde meydana gelecek herhangi bir sorunda sizlere 1 yıl firma garantisi veriyoruz ve bu anlamda sorunsuz bir şekilde servis hizmeti sunuyoruz.
BOSCH özel servis firmasından hizmet almak için İstanbul’da ikamet ediyor olmanız yeterlidir ve firmamız İstanbul’un iki yakasına da en kısa sürede hizmet götürmektedir. 

Yaygın servis ağlarımız sayesinde farklı noktalara en kısa sürede ulaşıyoruz ve gerekli servis hizmetini sizlere sunuyoruz. 

Firmamızdan alacağınız hizmetler için bizlere tam adresini eksiksiz olarak iletmeniz ve ürünler hakkında ne tür sorun yaşadığınız hakkında bizleri bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. BOSCH özel servis firmasına ulaşabileceğiniz çağrı merkezi numaramız: 444 1 494’tür. Hafta içi ve hafta sonu dilediğiniz saatlerde bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. İnternet sitemiz için; http://www.boschservismerkezi.org