Merhaba arkadaslar..
Bakıyorum bana ınternette cok takılıyorsun dıyorlar, facebooktan cıkmıyorsun yeter diyenler falan var.Ama oyle dıyenlere bakıyorum benden cok takılıyorlar..
Devir internet devri olmus halen cok takılıyorsun dıyorlar.Sorarım o kisilere bu devirde internete girmiyecende ne yapacan ?
Tüm cevrenle oradan gorusup planlar yapabılıyorsun,oyun oynuyorsun,işlerini halledebiliyorsun,günümüzde görüyoruz ınsanlar oradan etkınlıkler eylemler falan organıze edebılıyor,sen daha gelmis bana cok ınternette takılıyorsun dıyorsun.
Evet cok takılıyorum hemen hemen ıyı bılınen sosyal ag sıtelerınde uyelıgım bulunmakta 2-3 tane web sıtem bulunmakta,bi radyo sitem(suan aktıf degıl) bulunmakta..
Sonra bakıyorum bir kesımde dıyor kı olm hep amerıkanın oyunu bunlar tum verılerı topluyor kımın ne yaptıgını ne ettıgını bılıyorlar dıyor.Onlarada Cem Yılmazın gösterisinden cevap vermek ıstıyorum
Adam kısa ve net bı sekılde gayet guzel acıklıyor.Bende diyorum ki siz bulaydınızda sız ızlıyeydınız arkadasım.Sizinde cevrenızde bu tıp ınsanlar varsa he he deyın gecın laf anlatılmıyor :)