OyunSkor son yaptığı yenilikler ile internette oyun oynamayı sevenler için oldukça güzel yeniliklere imza atmış. Yeni bir ara yüz ve yeni özelliklerle diğer oyun sitelerini açık ara geride bırakan sitede artık bir oyun sitesi içerisinde aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. Yeni OyunSkor’da oyun oyna, eğlenceli zaman geçir! İşte yeni oyunskor ve yenilikleri:

Oyun Kutusuna Oyun Kaydetme!

Yeni OyunSkor’da artık her üyenin bir adet oyun kutusu bulunuyor. Bu oyun kutusu sayesinde beğendiğiniz oyunları bir araya toplayabiliyor ve bir daha oynadığınız oyunun adını hatırlama veya arama zahmeti göstermeden oyun kutunuza tıklayarak oyununuza ulaşabiliyorsunuz. Yeni OyunSkor’daki  oyun kutularınıza en beğendiğiniz oyunları ekleyebilir ve oyunları bilgisayarınız ile internete girdikçe tekrar tekrar oynayabilir ve arkadaşlarınız ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Beğendiğiniz oyunları, oyun kutunuza eklemek için yapmanız gereken tek şey oyun bittikten sonra karşınıza çıkacak olan yıldız kutusuna tıklamak olacak. Yani bu işlemi yapmanız oldukça basit…

Son Oynadığınız Oyunlara Erişin!

İnternette oyun oynayan bir çok kimsenin en büyük problemlerinden biri de eski oynadığı kaliteli oyunların adlarını unutmasıdır. Oyun oynandıktan sonra hatırlanmayan oyun ismi çok büyük pişmanlıklara neden olur. Ancak kaliteli ara yüzü ve yeni çehresiyle oyun severlerin bir numaralı adresi haline gelen OyunSkor siz oyun severlerin bu durumunu düşünerek siteye oldukça yeni ve başka sitelerde olmayan bir özellik ekledi. Siteye girdikten sonra “oyun kutusu” butonunun hemen sağında bulunan buton sizleri daha önce oynadığınız oyunlara yönlendiriyor ve oyunu unutmanıza imkan vermiyor. Aynı zamanda oyun  beğendiğiniz oyunları oyun kutusuna da ekleyerek bir daha silinmemek üzere orada kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Sitenin en sağ üstünde bulunan son oynadıklarım sekmesinden de son oynadığınız oyuna ulaşabilir ve dilediğiniz zaman son oynadığınız oyunları oynayabilirsiniz.

Yeni Tasarım ve Müthiş Görünüm!

OyunSkor’un yaptığı yenilikler sadece son oyunlar ve oyun  kutusu özellikleri ile sınırlı değil. Sitedeki reklam sayısını en aza indirgeyen site moderasyonu, kullanıcılarına çok rahat bir kullanım alanı sundukları gibi aynı zamanda siteye verdikleri tasarımdan dolayı da oyunların hepsini oldukça cezp edici bir hale getirmiş. Mevcut oyunlarıyla 7’den 70’e herkese hitap eden sitede renklerin ahengi ve tasarımın güzelliği siteye girenleri oyun oynatmaya teşvik eder yönde olmuş.

OyunSkor’un yeni tasarımına ulaşmak için : http://www.oyunskor.com/

Yeni Oyunlar!

OyunSkor sadece tasarım olarak değil, içerik olarak da birçok yeniliğe gitmiş. Zaten birçok oyunun bulunduğu sitenin oyun arşivi daha da genişletilmiş ve siteye oldukça popüler oyunlar eklenmiş. İnternette en çok oynanan ve sevilen oyun karakteri olan Ben 10’un maceralarına burada katılabilir, beceri oyunlarıyla kabiliyetlerinizi ve sezgilerinizi güçlendirebilir, araba oyunları ile adrenalini sonuna kadar yaşayabilir, 3D oyunlar ile kendinizi oyunun bir karakteri gibi hissedebilir ve aynı zamanda 2 kişilik kaliteli oyunlarla arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda sitede ameliyat, futbol, zeka, savaş, dövüş, kız oyunları başlıkları altında da birçok yeni oyun bulabilirsiniz. Yeni oyun ve güncel oyunları ekleyen site moderasyonu aynı zamanda kullanıcılarına yardımcı olabilmek için Yeni OyunSkor’un en üst kısmına En Güzel Oyunlar ve Yeni Oyunlar sekmelerini de yerleştirmiş. Bu sekmeler yardımıyla en yeni oyunları anında görüp oynayabilir ve sitede bulunan en güzel oyunları seçip oynayabilirsiniz. Aynı zamanda sitenin ana sayfasının alt tarafında bulunan popüler oyunlar sekmesi de kullanıcıların oyun seçme konusundaki işlerini bir hayli kolaylaştırmış. Kullanıcı bazlı oylamaların ve görüntülenmelerin en iyi sonuçlarını gösteren bu kısımda Tüm Oyunlar, Çok Oyunculu Oyunlar, Online Oyunlar, 3D Oyunlar şekilde popüler oyunları limitlendirebilir ve kullanıcıların en beğendiği oyunları inceleyebilirsiniz.