Geçtiğimiz günler o çok güvendiğim kombimin bozulduğunu ve artık peteklere yeteri kadar destek vermediğini fark ettim. Kombi ile çok ilgilenen biri değilimdir ancak Vaillant markasının ürünlerine çok iyi dedikleri için bu markayı tercih etmiştim. Servis hizmeti hiç almadım, bakım hizmeti vs gibi konularda fazlasıyla bilinçsiz davrandığımı geçtiğimiz günlerde gelen profesyonel ekipler bana öğretti diyebilirim.

 Sorunun çok büyük olduğunu ileten yetkililer daha önce servis hizmeti alıp almadığımı sordular ve ben de almadığımı söyledim. Siz siz olun kombi kullanıyorsanız 6 ayda 1 düzenli bakım hizmeti almaya özen gösterin çünkü kombim neredeyse ölmüş durumda ve bu firmadan önce hizmet aldığım ekipler kombinin komple değişmesi gerektiğini söylemişti ancak bu işi daha profesyonel yaptığını düşündüğüm Vaillant Özel Servis ekibi masraf yapmama gerek olmadığını ve kısa sürede ürünün eski haline geleceğini söyledi!

 Yapılan çalışmalar ve bakım hizmetleri ile birlikte ürün dedikleri gibi eski haline kavuştu ve şimdilerde de sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Özel Vaillant Servis firmasını sizlere de tavsiye ediyorum çünkü ekip dediğini yapıyor ve profesyonelliği en iyi şekilde yaptığı işe aktarıyor.

 Vaillant marka ürünlerinizin modeli ne olursa olsun sizler de bu firmadan yardım alabilir ve ürünlerinizin geleceğini bu ekibe teslim edebilirsiniz. 444 1 494 numaralı telefon ile bu firmaya haftanın her günü ulaşabilirsiniz.