Eğitim hayatım sona erdikten sonra yine bulunduğum şehirde çalışma hayatına vakit kaybetmeden adım attım. İstanbul gibi büyük bir şehir farklı iş olanakları ile size kucak açıyor ancak yaşam şartlarının zorluğu burada da peşinizi bırakmıyor ve tek başınıza eve çıkmak gibi bir hata yaparsanız bir süre sizi süründürüyor diyebiliriz. Evimi yeni yeni döşüyorum ve beyaz eşya seçimlerimi Ariston marka ürünlerden yana yapıyorum ancak malumunuz fiyatlar oldukça yüksek ve her ürünü sıfır almak da biraz bütçe istiyor. 

2. El ürün çok fazla kullandım ve şimdilerde de seçimlerimi bu şekilde yapıyorum. Servis konusunda sıkıntı yaşamazsanız eğer, büyük sorunlar başınızı ağrıtmıyor ancak kaliteli bir servis firmanız yoksa 2. El ürünler hiç de kullanışlı olmuyor. Ariston markasına bu yüzden güveniyorum çünkü sunduğu servis hizmetleri sayesinde ürünlerinizi sıfır gibi kullanabiliyorsunuz.

Ariston Servis Merkezi firmasına ilk ulaştığımda beklediğim gibi karşılandım ve güler yüzlü çağrı merkezi ekipleri ile dakikalarca ürünler hakkında konuştuk. İlgili ve güler yüzlü bu ekibi fazlasıyla seviyorum ancak daha da önemlisi profesyonel teknik kadro beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor ve onlara daha fazla sempati duymanızı sağlıyor. 

Ariston İstanbul Özel Servis firması çağrı merkezi numarası olan 444 55 45 sizlere yardımcı olacak numaradır ve ne zaman isterseniz bu numarayı tuşlayarak ekip ile görüşmeler yapabilir ve servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.