Merhaba arkadaşlar
   Bölümüm gereği yaz aylarında stajım var.Dedimki yazın boşa cıkayım rahat olayım yaz stajını donem için de yapayım.Ama burası Türkiye.Birisi bişi dese diğeri olmaz der yada yok der,olacaksada uğrastırılır insan.
Bölüm başkanı hocamızla konustum dilekçeni yaz getir yapabilirsin dedi.Hemen gittim evime dilekçemi yazdım sonra ki gün bölüm sekreterine gittim verdim.
   Bu sefer bölüm sekreteri başladı ders kaydı yaptırman lazım staj ıcın diye.Ama bölümde böyle bir şey ilk defa duyuluyor.Yaz stajı için daha önceleri hiç ders kaydı yapılmadı!!.Danışman hocama gittim,böyle böyle dedim onla beraber baktık yok öyle birşey.Danışmanda diyor öyle bir şey duymadım diye.Öyle bir şey yokken piyasada böyle yapacaksın demek cok acayip geliyor.
   Sonrasında bölüm başkan yardımcımızın yanına gittim ona anlattım neler olduğunu,o da ilk defa duyuyor bu olayı bende bilmiyorum demezmi.(Koca okulda böyle birşeyin varlıgını sadece bölüm sekreterının bılmeside bir acayip).Başka bir hocamıza yonlendırdı bir de onla görüşecem bakalım.O da bilmiyorsa zaten stajından da dersindende der bırakırım gibi.