EbrosurLogo

İnternet ile tanışmam yaklaşık olarak beş altı yıl gibi bir süre önce olmasına rağmen, her geçen gün daha fazla yaşamımda kendisine pay bulmaya başlayarak, artık neredeyse tüm yaşamımda vazgeçilmez bir rol oynamaya başladı. Online alış veriş yapmadığım zamanlarda bile, aradığım ürünlerle ilgili gerekli araştırmaları internet üzerinden rahat bir şekilde yapabiliyorum. Yakın zamanda bu amaçla yaptığım bir araştırma sırasında tespit ettiğim www.ebrosur.com, indirimlerle ilgili yaptığım bir araştırma sonucunda tesadüfen ulaştığım çok yararlı bir web sitesi. Alışverişleriniz öncesinde alacağınız tüm ürünlerle ilgili araştırma yapmanız halinde, çeşitli üretici ve perakende satış firmalarının aynı üründe farklı kampanya avantajları sunması nedeniyle, bu kampanyaları tek bir merkez üzerinden inceleyebilme şansı sunuyor. Ben Carrefour ürünlerindeki indirimler için arama yaptığım sırada bu platformla tanıştım.

Kampanyalarla İlgili Tek Merkezden Bilgi Edinin

Artık vazgeçilmez olarak günlük olarak incelediğim platform, her alandan çeşitli ürünlerle ilgili olarak üreticilerin sağladığı kampanya avantajlarından haberdar olmamı sağlıyor. Tek tek mağazaları araştırmak yerine, tek bir merkezden tüm mağazaların ve perakende satış firmalarının kampanya koşullarını öğrenebildiğim platform üzerinde, en sağlıklı fiyat araştırmasını yapabiliyorum. Carrefour ürünlerindeki indirimler için artık doğrudan bu platforma uğrayarak, geçerli olan dönemsel broşürü incelemem yeterli oluyor.

Çeşitli alanlarda ki ürünlerle ilgili indirim ve kampanya bilgilerine ulaşmak için, internet üzerinde uzun süreler alan aramalar yapmam gerekmeden ürünün satışını yapmakta olan tüm mağazaların avantajlı kampanya koşullarını öğrenebiliyor, mağazalar arasındaki fiyat farklarını ortaya çıkarabiliyorum.

Tüketici yararına hazırlanmış olan, son zamanlarda gördüğüm en güçlü proje olan bu web sitesini hizmetimize sunan tüm arkadaşları kutluyor, benzeri nitelikteki yeni çalışmaları hakkında da beklentiye girdiğimi ifade etmek istiyorum.

Tüm satış kanallarının tek bir web sitesi üzerinden fiyat ve kampanya bilgilerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bu platform, sahip olduğu kolay kullanım özellikleriyle de aradığınız ürünlerle ilgili fiyatlara hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan bir yapıda tasarlanmış.

İnternetin sağladığı online alış veriş hizmetinden sonra, en önemli hizmet sunu olarak gördüğüm bu tek merkezden kampanya bilgilerinin paylaşılması hizmetini, sürekli olarak kullanmaya devam edeceğimden eksinlikle eminim.