Yeni bir eve taşındınız veya hali hazırdaki evinizin mutfağında bir takım değişikliklere gitmek istiyorsunuz ama yeni mutfağınızın nasıl olacağı ile ilgili hiçbir fikriniz yok mu? İşte bu yazımda sizlere bu noktada yardımcı olabilmek amacıyla kurulmuş bir siteden bahsetmeye çalışacağım. Sitemizin ismi Enfesdekor.com. Zaten mutfak ve benzeri dekorasyon ile ilgili konularda Google’da aramalar yaptıysanız bu siteye ister istemez aşina olmuşsunuzdur. Siteyi daha önce ziyaret etmemiş kişiler için de sitenin dekorasyon ile ilgili modeller, örnekler ve fikirler paylaştığını söyleyebilirim.

Mutfak modellerinden, perde modellerine, banyo modellerinden, yatak odası modellerine kadar bir evde neye ihtiyaç duyuyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkün. Siteye muadillerinden ayıran en önemli özellikleri ise sürekli olarak güncellenmesi ve paylaşımların içerisinde ilgili paylaşımla alakalı olarak oluşturulan galeriler. Mesela 2014 Mutfak Modellerini mi arıyorsunuz? Mutfak kategorisine girip bu paylaşıma ulaşabilir yaklaşık 15 adetten oluşan resim galerisine erişebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz modelin nerede satıldığını, nasıl yaptırabileceğinizi iletişim bölümünden site editörlerine sorabilirsiniz. Sitede herhangi bir satış olmadığı için editörler ilgili ürünü nereden temin edebileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olmakta.

Eğer siz de özellikle mutfağınızda bir takım değişikliklere gitmeyi düşünüyor ve fikir edinebileceğiniz en yeni tasarımların ve modellerin yer aldığı bir site arıyorsanız Enfesdekor.com tam size göre. Dilerseniz şimdi bu bağlantıya tıklayarak siteyi incelemeye başlayabilirsiniz.