Merhaba arkadaşlar

Şöyle arada düşünüyorum internet gitse ne olur diye işin içinden çıkamıyorum.Şöyle anlık internet gittiğinde bile facebookta twitterda olay oluyor.Mesela telefonda internet paketim bittiğinde sanki telefon taşımanın bir anlamı bile olmuyormuş gibi.İşte böyle bir durumdayım.Ya internet tamamen gitse ne olur ?

Başta benim gibi internet üzerinden para kazananan kazanmaya çalışan web siteleri olan kişiler işsiz kalırdı.Ki benim gibilerse ellerinden internet bilgisayar dışında bir iş de gelmez bu kişilerin.Büyük internet firmaları batar.Mesela facebook twitter internet olmadan ne yapacaklar ki ?

Televizyonlar radyolar tekrar eski günlerine gelir.Mesela muzik kanallarındaki sıradaki şarkı şuna gelsin olayları tekrardan yaygınlaşır.Eskilerin internet Teletext yine kolayca bilgi almamızı sağlar.

Devlet dairelerinde işler karışır ki zaten ülkemizde internet varken bile işler hemen hallolmuyor.Birde internet yokken düşünemiyorum.Mesela banka işlermleri yine zorlaşmaya başlar gibi.İnternete bağlı tüm sistemler gideceğinden tekrar düzenlemeler yapmak lazım heryerde.

Düşünüyorum başka neler olabilir bilemiyorum.Zararları ne kadar büyük olabilir işin içinden çıkamıyorum.Sizlerinde yorumları olursa yorumlarınızı almak isterim