YnC9IUP

Servis hizmeti almak için hemen herkes yetkili servis firmalarını tercih ediyor ancak bu klişeden artık kurtulmanız gerek diye düşünüyorum. Bahsettiğim klişe bu firmaların daha güvenilir ve daha kaliteli olduğudur. Genelimiz bu düşünce yapısına sahibiz ancak özel servis firmalarına şans verme konusunda da biraz zayıf olduğumuzu düşünüyorum. Özel Beko servis merkezi ile bir kez çalıştım ve gerçekten daha önce aldığım hizmetlere göre çok daha kaliteli işlerin de yapılabileceğini gösterdiler. Yetkili servis ısrarımdan beni kısa sürede vazgeçiren bu firma ile siz değerli Beko marka ürün kullanıcılarının da tanışmasını istiyorum ve zaten bir kez hizmet aldıktan sonra bana hak vereceğinizi biliyorum.

Beko marka ürünlerinizin eski ya da yeni model olması bu firma için çok da önem arz etmiyor çünkü her modele hakim olan ve o ürün hakkında bilgi sahibi olan insanlar bu adreste toplanmış. Kurum içi eğitim ve seminer diye bir şey var ve her hafta bu eğitimler ile birlikte firmanın ve çalışanların da eksiği en iyi şekilde kapatılıyor. Beko kalitesini servis aşamasında da görmek isterseniz ve bu kaliteden faydalanmak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit.

444 55 45, firmaya ait olan iletişim numarası ve bu numara sizlere bir de teknik destek hizmeti sunuyor. Yetkili servisleri arayıp soru sormak istediğinizde genellikle telefon yüzünüze kapanır ya da gelişi güzel yanıtlar ile bahaneler üretilir ancak bu firmanın sunduğu teknik destek hizmeti de gerçekten muazzam.

Sizinle ilgilenen ve size olduğu kadar ürünlerinize de değer veren bir firma istiyorsanız eğer bu adres en doğru adres olacaktır ve verdiğiniz paranın karşılığı da fazlasıyla sunulacaktır. Site adresi: http://www.arcelikbekoservis.com