Merhabalar arkadaşlar

Geçen hafta içinde internet bağlantımı sağlayabildim.Normalde bu kadar hızlı beklemiyordum internetimin geleceğini.Birde geçen sene böyle bir sorun yaşayınca hiç düşünmüyordum diyebilirim.

Geçen sene 15 güne yakın bir sürede internetimin bağlandığını görünce dedim bu senede aynı olur.Hatta bağlantım hemen gelmez diyerekten bilgisayarımı da servise yolluyacaktım nerdeyse.Nede olsa serviste de aynı süreyi geçirecekti.Ama beklemediğim bir şey oldu çok şaşırttı hatta.

Öglen 11:45 sırasında başvurum tamamlandı mesaj geldi.Özellikle babamdan da söylemesini istedim acil diye not düşmeleri için.Demişler bir iki güne gelir.Yav he he dedim 😀 bir hafta bekleriz artık diye düşündüm.

İkindin üzeri uyurken mesajla uyandım.Bir baktım TTNET’den gelmiş mesaj.İnternetiniz bağlanmıştır diyor.Lan ben rüyadamıyım diye düşünmeye başladım.TTNET bu kadar hızlı hizmet verirmiydi diyordum kendi kendime.Sonra ayarları yaptım bir baktım hakkaten lan internetim bağlanmış.

Geçen sene sıkıntı var diye sitem dolu bir yazı yazmıştım.Ama o zaman nasıl sitem dolu yazdıysam şimdi de bu hizmetin hakkını vermeliyim diye düşündüm.Bu kadar hızlı bir bağlantı sağladıkları için TTNET’e çok teşekkür ediyorum.