Günün hangi saati olursa olsun yaptırmak istediğiniz çeviriler ile ilgili bilgi alabileceğiniz veya hemen ertesi güne çevirilerinizi yaptırtabileceğiniz harika bir hizmet sizlere sunulmuş durumda. Hızlıceviri.com sayesine dosya özelliklerinizi, hangi konu hakkında olduğunu, hangi dilden hangi dile çeviri yapılmasını istediğiniz giriyorsunuz ve fiyatınız anında hesaplanıyor. Konu hakkında sormak istediğiniz sorularınız varsa canlı destek hattından sürekli çevrim içi olan personelimize sorularınızı sorabiliyorsunuz.

Hızlı çeviri sitesi hangi dillerde çeviri yapıyor diye soruyorsanız çıkacak cevap sizi oldukça şaşırtacak. Arapçadan Rusçaya, İngilizceden Almancaya, Kürtçeden Macarcaya birçok dilde çeviri yapılabiliyor. Çevirilerinizi ister Türkçe’ ye isterseniz de bambaşka bir dile göre yaptırtabiliyorsunuz.

Yabancı dilde genel konularda çeviri yaptırmak için çevirmen bulmak özel konulara nazaran daha kolaydır. Ancak hukuk, kimya, mühendislik gibi konularda alanında uzman kişilerin çevirileri gerçekleştirmesi gerekmektedir. Ekibimizde bu alanlarda çalışmalar gerçekleştirmiş ve bilgi sahibi olan çevirmenler ile çalışıyoruz. Çevirmenlerimizin hepsi bir ekip çalışması içerisinde çalışmalarını gerçekleştiriyorlar. Cümleler yazılırken asıl konunun anlamının diğer dile olduğu gibi aktarılması sağlanıyor. Metin içerisinde anlam veya zaman kaymaları, imla hataları, gramer kusurlarına özellikle dikkat ediliyor ve ekibimiz tarafından özenle kontrol ediliyor.

Çok kolay bir işleme mantığına sahip olan sitede birkaç adımla sonuca ulaşabiliyorsunuz. Çevirinizi gerçekleştirecek kişiye özel olarak ileteceğiniz notlar varsa siparişinizle beraber bunları iletebiliyorsunuz.

Şu ana kadar Hızlıceviri.com ile 5 bin kelime çevirildi ve onbinlercesi de bizim tarafımızdan çevirilmek için bekliyor.