beko-servis-izmir
Beyaz eşyadan televizyona, klimadan küçük ev aletlerine kadar her gün kullandığımız cihazlar evimizin olmazsa olmazları konumunu almakta. Evlerimizde kullandığımız bu elektronik cihazların sayısı gün geçtikçe artış göstermekte. Bulaşık makinenizi bir gün bile kullanamadığımız zaman yaşadığımız sıkıntıları bir düşünün. Özellikle acil bakım-onarım ihtiyacı olan cihazlarınızı bize emanet edebilirsiniz. Beko ürünlerinizle ilgili yaşadığınız her türlü arıza için veya bakım-onarım ihtiyaçlarınız için, uzman kadromuzla aynı gün içinde, sizleri mağdur etmeden hizmet verebilmek için en yüksek hassasiyeti göstereceğiz. Arızalanan ürünlerinizin özel servisini web sitemizden bize ulaşarak talep edebilirsiniz. Özel İzmir Beko Servisi olarak, 7 gün 24 saat sizleri mağdur etmeden hizmet verebilmek için yanınızdayız.

Isınma için klima da kullanılan şehrimizde gün içinde yaşanan yoğun elektrik kullanımından kaynaklanan voltaj değişimleri nedeniyle elektrik ya da mekanik arızalar oluşabilmektedir. Arızalanan ürünlerde parça değişimi ihtiyacı söz konusu olabilir, bu gibi durumlarda özel servis hizmetimizin kapsamında Özel İzmir Beko Servisi olarak 1 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Karşılaştığınız her türlü arıza konusunda web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Bu sorunların siz müşterilerimizi sıkıntıya sokmaması için sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi kendine görev edinmiş olan servisimizden özel olarak hizmet alabilirsiniz.

İzmir’de yaşayan siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizleri her gün daha büyük bir motivasyonla çalışmaya ittiği için, kalitemizden ödün vermeden sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz. Karşılaşabileceğiniz her türlü arızayla ilgili, İzmir Beko Servisi özel olarak hizmetinizdedir.