siemens-servis-izmir

Satın almış olduğunuz ürünlerin ortaya çıkan arızaları ne olursa olsun, yedi gün yirmi dört saat hizmet alabileceğiniz bir servis olduğunu biliyor muydunuz? Hala böyle bir servisin varlığı size inanılmaz geliyorsa, sizleri Özel Siemens Servis Buca ile tanıştıralım. Kullandığınız ürünlerle ilgili yaşadığınız her sorunda, özel teknik servis olarak mağduriyetinizi gidermeyi ve ürünleriniz için kalıcı çözümler bulmayı hedeflemektedir.

Daha önce hiç servise gitmemiş cihazınızı, defalarca aynı arıza ile başka servislere gitmiş ancak çözümlenememiş ürünlerinizi, düşme ya da sıvı teması gibi kullanıcı hatalarına maruz kalmış olanları Özel Siemens Servis Buca ile görüşmeden yaptırmayın. Hemen şimdi internet sitesine girerek, gereken bilgiyi edinebilir ve servis sonrasında Siemens ürünlerinizi eskisinden de daha iyi bir durumda teslim alabilirsiniz. Siemens servisleri arasında kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile ön plana çıkan özel teknik servis, aynı zamanda güvenilir olduğunu değişen parça ve uygulanan işçilik konusunda müşterilerine bir yıl boyunca verdiği garanti hizmeti ile kanıtlıyor. Yani artık aklınız serviste kalmayacak. Servise bıraktığınız her cihaz güvenilir ellerde olacak. Satış anında gördüğünüz güler yüz ve ilgiyi, birçok yerin aksine burada satış sonrası hizmetlerde de bulabileceksiniz.

Arıza gitmiş midir? Acaba başka arıza çıkar mı? Soruları ile kendinizi artık yormayın. İşini bilen teknisyen ve personellerce şikâyetinizi oluşturan nedenler tespit edilecek, cihazınıza en uygun işlem belirlenecek bu doğrultuda onarım ve tamir kapsamında ürünün işlemi tamamlanacaktır. Son kez tekrar test edildikten sonra cihazının çalışır durumda tarafınıza teslim edilecektir. İlgili hizmetlerin detayları, Siemens Servis Buca web sitesinden ulaşacağınız bilgilerle zenginleşecektir. Yine ilgili web sitesinden hangi ürünlere bakılıyor, yaklaşık tamir süresi nedir, tahmini ya da net fiyat bilgileri için ise firmadan ayrıntılı bilgi isteyebilirsiniz. Alanında uzman isimler sizlere yardımcı olmak için sorularınızı bekliyor olacaklar.

7/24 Müşteri memnuniyeti odaklı kişiler ile çalışmak ve üstüne de değişen parça ve işçilik için bir yıl garanti hizmeti almak istiyorsanız bu fırsat kaçmaz, alındığı ilk günkü gibi çalışan cihazlar için web sayfasına hemen göz atın!