Merhaba arkadaşlar.

Bende dahil olmak üzre bir dönemin gençlerinin internet cafede saatler geçirmesine sebep olan bir oyun var.Knight Online!

O zamanlar internet cafede counter strike oynanır gta oynanırdı.Ama canavarlar kesmek level atlamak değişik eşyalar falan derken birden bu oyun tuttu.Daha üyelik almayı bilmeyen mail nedir bilmeyen gençler knight oynamak için uyelik sırası bile beklerdi bizim oralarda.

Derken herkes oyuna başladı okuldan kaçıp internet cafelere gidilmeye başlandı falan.O dönemler knight şuanki gibi de değildi.Daha zevkliydi.

+9 nedir bilinmezdi.+8 stiletto wood staf cıkaran tamamdı king olmuştu oyunda.Partilere gidip aga civciv kasarmısın denirdi.Hatta o zamanlar yabancı sayısı da fazlaydı.Party pls derken ezik oldugunu gostermek için seek açarken daha zevkliydi oyun.

Tabi zamanla oyuna guncellemeler geldi.Güncellemelerle beraber bayagı oyuncu kaybedildi.Üstüne hilecilerin de gelmesi birde bunların yanında oyunun eski yoneticilerinin oyunun içine etmesi yüzünden oyun bitme noktasına gelmişti.

Fakat geçen bunca zamandan sonra bile bir iki videoya bakınca insanın yine oyuna başlıyası geliyor.Ne kadar kötü halde de olsa bir iki skill atmak level kasmak zevkli.Bu zevki diğer online oyunlardan alamadım hiçbir zaman.

Ama şu günlerde gördüğüm haber acaba dedirtti.Knight online steam’e geliyormuş.İnsan diyor acaba oralarda bir değişiklik olur mu ?

Bir sürü kişi bu sebepten yeniden başlamayı düşünüyor umarım bu sefer oyun guzel olurda eski oyuncularda geri döner oyundan zevk alarak oynuyabiliriz.