izmir-bolge-servisBeko kalitesine sahip ürün ve ürün grupları ile ilgili bilgi ve deneyimlerimizi sizinle paylaşmak adına buradayız… Sektördeki diğer firmalardan daha iyi olmak ve bu firmaların bir adım önüne geçmek adına gereken her şeyi yapıyoruz ve çalışmalarımızda sizi bir adım önde tutuyoruz. Profesyonel kadromuz ve çalışmalarımız ile birlikte örnek olmaya da devam ediyor ve sektöre de katkıda bulunuyoruz. Özel Karabağlar Beko Servis adresini daha önce duymadıysanız ya da bu firmadan daha önce hizmet almadıysanız yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek ya da ofislerimizi ziyaret etmek olacaktır. Kapılarımız açık ve bizleri ziyaret ederek merak ettiğiniz soruları sizler de iletebilirsiniz.

İletişim kurmak istediğiniz zahmetsiz bir şekilde bunu gerçekleştirebileceğinizi de belirtmek isteriz. Çağrı merkezi çalışanlarımız haftanın her günü aktif bir şekilde çalışmalarına devam ediyor ve sizlere yanıt veriyor. Bunun yanı sıra web sitemizdeki servis talep formu da işinizi görecek ve servis taleplerinizi iletmeniz adına sizlere yardımcı olacaktır. Her geçen gün bu kanalların sayısını arttırmak adına fikir üretiyor ve yepyeni çalışmalar ile karşınıza çıkıyoruz. Emin olun her şey sizi düşündüğümüz için yapılıyor ve sizi daha fazla mutlu edebilmek adına gerekeni yapıyoruz. Dilediğiniz an iletişim kurabilir ve sizler de taleplerinizi en kısa sürede iletebilirsiniz.

Özel Beko İzmir Servis adresi olarak haftanın her günü aralıksız çalışmayı tercih ediyoruz ve insanlar istediği her an bize ulaşabilsin diye gerekeni yapıyoruz. Hafta sonu da olsa bizi rahatsız edebilir ve randevularınızı alabilirsiniz. Emin olun telefonlarımız her zaman çalacak ve kısa sürede ekiplerimiz de sizlere geri dönüş yapacaktır.