franke-servis-tanitim

Özel Franke Servis Numarası ile birlikte yepyeni bir iletişim kanalını da aktif hale getirmiş durumdayız. Malumunuz devir teknoloji devri ve bu devri en iyi şekilde yakalamak gerekiyor. Bizler de teknolojinin içindeyiz ve insanlara kolaylık sunmak adına bu teknolojiyi de kusursuz bir şekilde kullanmaya gayret ediyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? İletişim numaralarımız ile birlikte online iletişim ağını da aktif hale getirdik. Bakın hemen ana sayfada yer alan bir talep formu var ve bu form sizlerin bize daha kısa sürede ulaşmasını sağlıyor. Formu doldurup onay verdiğiniz takdirde servis talepleriniz saniyeler içerisinde bizlere ulaşıyor ve kısa sürede değerlendirme altına alıyoruz.

Servis hizmetlerinde olduğu gibi insanların bize erişim sağlaması konusunda da hızlı hareket ediyoruz ve bu da ürün kullanıcılarını fazlasıyla memnun etmeyi başarıyor. Hızlı iletişim ayrıcalığı ile birlikte artık zaman kaybı yaşamayacak ve sizler de taleplerinizi en kısa sürede iletebileceksiniz. Yoğun bir çalışma temposuna sahibiz ancak iletişim kanallarımızın sayısı artığı için bu konuda da sıkıntı yaşamıyor ve yaşatmıyoruz. Gün içerisinde bizlere ulaşan taleplerinize en doğru ve en hızlı şekilde yanıt veriyoruz ve bu konuda sektörün en hızlı firması olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Bu konuda sanıyoruz ki en hassas davranan firmalardan bir tanesiyiz… İnsanların istekleri ve eleştirileri bizim için büyük önem taşıyor ve bu isteklere bağlı olarak çalışmalarımıza daha güçlü ve daha doğru bir şekilde yön veriyoruz. Bizi tanımak ve sizler de eleştirilerinizi ulaştırmak isterseniz eğer iletişime geçebilirsiniz. Almak istediğiniz servis hizmetini siz değerli dostlarımıza sunmak adına buradayız ve her geçen gün biraz daha büyüyoruz.