siemens-servis

Siemens ülkemizde kullanımı yaygın, kalitesi ile kendisini kanıtlamış, vatandaşlarımız tarafından sevilen ve güvenle tercih edilen bir markadır. Genelde beyaz eşyaları ile bilinen Siemens ürün gamı içerisinde çok sayıda elektronik ürün bulunmaktadır. Elektronik ürünlerin bazen teknik anlamda arızalar vermesi kaçınılmazdır. Son derece normal olan bu durumlarda güvenebileceğiniz bir teknik servise ihtiyaç duymaktasınız. Özel Siemens Servis Ataşehir sizlere güvenle tercih edebileceğiniz Siemens özel servis imkanı sunmaktadır. Firmamız işini severek yapan uzman ekibi ile sizler için çalışarak Siemens markasının prestijine uygun bir biçimde kaliteli hizmet vermektedir.

Siemens markasının ürünlerini tercih etmiş olan vatandaşlarımızı bu tercihlerinden bir kez daha memnun bırakabilmek için canla başla uğraşmakta, teknolojiye ayak uydurarak kendimizi geliştirmekte ve değerli Siemens kullanıcılarına çözüm sunmaktayız. Ataşehir’de Siemens için özel teknik servis hizmetini veren çok az sayıdaki firmadan biri olarak hızlı ve sorunsuz hizmet imkanlarımızla yanınızdayız. Hizmetlerimiz arasında kullanıcıları teknik servis esnasında yormayacak ve aklında soru işareti kalmayacak şekilde memnun etmek için hızlı servis, aynı gün servis gibi önemli ve kullanıcı dostu hizmetlerimiz bulunmaktadır. Aynı gün servis hizmetimiz nezdinde ürünlerinizin tamiri ya da gerekiyorsa parça değişimi aynı gün içerisinde yapılarak size teslim edilmektedir. Hızlı serviste ise aynı gün servis hizmetimizin yokluğunu hissettirmemeye çalışarak çok kısa bir sürece onarımı ya da gerekli olan teknik desteği gerçekleştirerek işlemi tamamlamaktayız.

Özel Siemens Servisi Ataşehir tercihiniz durumunda çağrı merkezimize istediğiniz her saat ve her gün ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz sayesinde ürünlerinizi güvenle bize emanet edebilirsiniz. Servisimiz 1 yıl garantilidir ve parça değişimleri tamamen orijinal parçalar ile yapılmaktadır. İletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.